آوين مشعل چی
سرخی عشق در زلالی آب 
قالب وبلاگ

(( بیا به همدیگه قول بدیم )) این جمله ای که کوچولوی شیطونم این روزها زیاد تکرار می کنه یعنی قول میده و از من هم قول می گیره به این صورت که در برابر شیطنت های زیاد وقتی میبینه از دستش ناراحتم ...


و نمی تونه به خواسته هاش برسه انگشت کوچیکشو بالا میاره و میذاره توی انگشتم و میگه (( ببخشید مامانی دیگه قول میدم از این کارا نکنم )) اما خیلی زود یادش میره البته هرجا که به نفعش بود به قولش عمل می کنه و بعد از اون هم کلی  منت میذاره که (( ببین به قولم عمل کردم و دختر خوبی ام و... )) و بعد هم درخواست هاش شروع میشه .

آوین مشعل چی

داستان قول دادنهاش از اونجایی شروع میشه که بهم گفت (( مامان اعظم برام کیک درست کن )) آخه آوین کیک خونگی خیلی دوست داره منم چون همه مواد اولیه رو تو خونه نداشتم بهش گفتم قول میدم فردا برات درست کنم فردای اون روز وقتی کیک رو درست کردم اومد بغلم کرد وگفت (( برای دختر گلت درست کردی ؟ مرسی مامان خوبم . شما فقط مامان خودمی )) و از ( قول میدم ) برای خودش داستانی ساخته .

آوین مشعل چی

دختر کوچولوی من تو این هفته سرما  خورده همش میگه (( مامانی گلوم میسوزه برام آب لیمو با عسل درست کن بعد قاشق بده خودم نمش میزنم ( هم میزنم ) و میخورم تا خوب بشم ))

مامانهای مهربون مواظب دسته گلاتون باشین که همیشه سلامت باشند .

الهی که تو این پاییز زیبا دلهاتون پاییزی نباشه وافتادن هر برگ پاییزی آمینی باشد برای آرزوهای قشنگتون .

[ سه‌شنبه ٢٢ آذر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٥٤ ‎ق.ظ ] [ اعظم مامان آوین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آوین ما در روز 26 شهریور ماه 1387 در بیمارستان نبوی شهر دزفول بدنیا اومد آوین در زبان اوستا به معنای زلال مثل آب و در زبان کردی به معنای عشق آمده است
نويسندگان
صفحات اختصاصی
موضوعات وب
امکانات وب