آوين مشعل چی
سرخی عشق در زلالی آب 
قالب وبلاگ

سلام به همه دوستای عزیزم سال نو مبارک سالی سرشار از شادی ونشاط وسلامتی برای شما در کنار خانواده عزیزتون آرزومندم . یه مدتی هست که هیچ پستی نگذاشتم .یعنی در واقع فرصتی برای این کار نداشتم که براتون توضیح میدم .

از روزهای آخر سال بگم که حسابی درگیر آوین بودیم برای درمان گوش دردش. از متخصص به فوق تخصص و نوار و شنوایی سنجی و عکس و.... .حال وروز خودم بماند که چقدرترسیده بودم آخه گفته بودن اگه عفونتش خوب نشه ممکنه روی شنواییش تاثیر بذاره  . تا اینکه چند روز قبل از عید نتیجه ی دکتر این بود که خوشبختانه میشه بهش فرصت داد وبا دارو کنترلش کرد و اطمینان کامل داد که تا چک بعدی هیچ مشکلی نیست وما هم بعد از کلی نگرانی یه نقس راحت کشیدیم . البته هنوز هم دارو مصرف میکنه ، و به توصیه دکتر دیگه زبانکده هم نمیره .

این از خبر سلامتی دختر گلم که بهترین عیدی شب عیدمون بود . و اما عید.

. ما امسال مسافرت نرفتیم موندیم خونه و از مهمونایی که برامون اومده بودن پذیرایی کردیم .هفته اول خیلی خوب بود همش گشت وگذار و مهمونی بود که خیلی هم خوش میگذشت . ولی هفته ی دوم برای مامان جون ( مامان بابا مسعود ) یه مشکلی پیش اومده بود که مجبور شد عمل کنه و تا آخر تعطیلات در بیمارستان بستری بشه . از اونجایی که تفریحات روزانه  بدون مامان جون برای همه خانواده هیچ صفایی نداره ، دل و دماغی برای بیرون رفتن وجود نداشت ، فقط نصف روزی از سیزده بدر که اونم در کمال بی حوصلگی گذشت .

چند روزی میشه که مامان جون مرخص شده وشکر خدا حالش بهتره . با آرزوی سلامتی برای همه مامان بزرگها وبابا بزرگها که وجودشون مایه برکت ماست.

پروردگارا در شکفتن شکوفه های بهاری ، برای همه ی دوستان سال سرسبزی جاودان و شادی ، اندیشه ای پویا و آزادی و برخورداری از همه نعمتهای خدادادی آرزومندم.

   

مراتع اطراف دزفول

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ پنجشنبه ٢٢ فروردین ۱۳٩٢ ] [ ۱٢:۱٥ ‎ق.ظ ] [ اعظم مامان آوین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آوین ما در روز 26 شهریور ماه 1387 در بیمارستان نبوی شهر دزفول بدنیا اومد آوین در زبان اوستا به معنای زلال مثل آب و در زبان کردی به معنای عشق آمده است
نويسندگان
صفحات اختصاصی
موضوعات وب
امکانات وب