آوين مشعل چی
سرخی عشق در زلالی آب 
قالب وبلاگ

یادتون هست خاله بازی یادش به خیر 

یادمه بچه که بودم عاشق خاله بازی بودم و همیشه با دختر خالم زیر درخت خونمون بساط خاله بازی داشتیم اون موقع فکر نمیکردیم یه روزی باید بشینیم و خاله بازی بچه هامون و تماشا کنیم .

حالا وقتی آوین رو میبینم  که داره بازی میکنه ، بدون اینکه متوجه بشه ، کلی نگاش میکنم و به حرفاش گوش میدم و لذت می برم . بعضی مواقع هم باهاش بازی میکنم ولی دخترم بیشتر مواقع خودش تنها بازی میکنه . حالا ببینید چقدر خوشگل بازی میکنه .


ادامه مطلب
[ پنجشنبه ٢٧ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ ] [ اعظم مامان آوین ] [ نظرات () ]

خوشکل خانم ما خودش آهنگ میزاره ، تیپ میزنه و میرقصه دیگه من چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟

خودتون برین ادامه مطلب ببینین


ادامه مطلب
[ جمعه ٢۱ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱٢:٢۱ ‎ق.ظ ] [ اعظم مامان آوین ] [ نظرات () ]

روز جهانی کودک بهانه ای است برای ما تا ملتزم به رعایت حقوق کودکان باشیم . حقوق آنان را بشناسیم و بدانیم که حق شادی وبازی ، حق زندگی در صلح و آرامش و حق بهره مندی از برنامه ها و فعالیت هایی که به کشف استعدادهای آنان در عرصه های مختلف منجر می شود ، از حقوق مسلم آنان است . کودک باید در فضایی سر شار از خوشبختی ، محبت و تفاهم بزرگ شود.

به امید آنکه دنیایی داشته باشیم به دور از جنگ و هیاهو که همه کودکان در آن با آرامش و خوشبختی زندگی کنند . به امید آنروز ...

این روز رو به همه کوچولوهای عزیز و ناز ، مخصوصاً به نازنین دخترم ، ( آوین عزیزم ) تبریک میگم .

عباس آباد بهشهر

[ یکشنبه ۱٦ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٦:۳٤ ‎ب.ظ ] [ اعظم مامان آوین ] [ نظرات () ]

قبلا هم گفته بودم که من آوین رو از چیزی نمی ترسونم . البته ترسوندن بچه ها در صورتی که جهت دوری آنها از کارهای خطرناک باشه مفید ولازم هست . دارو تلخ تنها چیزی هست که من برای ترسوندن آوین ازش استفاده میکنم که بی نتیجه هم نیست . 

بقیه مطلب و عکسهای مسافرت شمال رو در ادامه مطلب ببینید

 

 


ادامه مطلب
[ جمعه ۱٤ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٠٥ ‎ب.ظ ] [ اعظم مامان آوین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آوین ما در روز 26 شهریور ماه 1387 در بیمارستان نبوی شهر دزفول بدنیا اومد آوین در زبان اوستا به معنای زلال مثل آب و در زبان کردی به معنای عشق آمده است
نويسندگان
صفحات اختصاصی
موضوعات وب
امکانات وب