آوين مشعل چی
سرخی عشق در زلالی آب 
قالب وبلاگ

آوین شیرین من تولدت مبارک

 

 

امروز دختر خوشگلم سومین بهار زندگیشو پشت سر گذاشت و شمع سه سالگیشو با اون لبهای خوشگلش فوت کرد . هر سال که شمع تولدش رو فوت میکنه و بزرگتر میشه ما ( مامانی و بابائی ) بیشتر از پیش خوشحال میشیم و خدا رو شکر می کنیم که همچین هدیه زیبائی بهمون داده . آوین کوچولو از چند روز قبل که خبر داشت تولدشه خیلی هیجان داشت و هر روز میپرسید پس کی تولدم میشه ؟ تا روز تولدش که از صبح  شاید بیشتر از 10 بار پرسید (( امروز تولدمه ؟؟؟؟؟ )) وقتی بهش گفتم "شب بشه مهمونا بیان " برای اومدنشون لحظه شماری می کرد می رفت کنار پنجره و می گفت " مامان ببین شب شده پس چرا مهمونا نیومدن"

 

موقع آماده شدنش بغلم کرد و گفت مامانی مرسی که برام تولد گرفتی . از اونجائی که تازه از مسافرت برگشتیم یه جشن خودمونی گرفتیم جای شما خالی بسیار خوش گذشت و به آوین بیشتر . وروجک ما اونشب همش تو رقص بود و سر کادو باز کردن حسابی ذوق می کرد و بعد از همه مهمونا به خاطر کادوهاشون تشکر کرد .

اینم بگم که دخترم از امشب توی تخت بزرگتری که ما براش کادو تولد گرفتیم میخوابه آخه تخت قبلیش دیگه براش کوچک شده بود چون ماشالله قد کشیده و بزرگتر شده .

[ یکشنبه ٢٧ شهریور ۱۳٩٠ ] [ ۳:۱٩ ‎ب.ظ ] [ اعظم مامان آوین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آوین ما در روز 26 شهریور ماه 1387 در بیمارستان نبوی شهر دزفول بدنیا اومد آوین در زبان اوستا به معنای زلال مثل آب و در زبان کردی به معنای عشق آمده است
نويسندگان
صفحات اختصاصی
موضوعات وب
امکانات وب