آوين مشعل چی
سرخی عشق در زلالی آب 
قالب وبلاگ

براتون بگم از عید امسال که دقیقاً روز سال تحویل خاله اکرم ، عمو رضا و عطی جون و داداشی اومده بودن خونمون یه هفته ای خونمون بودند ، خیلی به ما خوش گذشت . با هم رفتیم شلمچه ، آبادان و خرمشهر و ...

ملوسک منم از اینکه دوروبرش شلوغ بود خیلی خوشحال بود کلی با عطی جون و داداشی بازی می کرد و بقیه از شیرین زبونیش لذت می بردند .

این وروجک ما دیگه بزرگ شده و حرفهائی که تا حالا به زبان بچه گانه می گفت خودش درستش و میگه . از اونجائیکه تنهائی بازی میکنه و همیشه حوصله اش سر میره توی کانون امید ثبت نامش کردیم . حالا اون محیط رو خیلی دوست داره و خیلی زود با اونجا رابطه برقرار کرده و برای رفتن به اونجا لحظه شماری می کنه میگه (( مامان بریم مهد کودک دلم برا خاله سارا تنگ شده )) . خاله سارا مربی مهد کودک آوین هستش . اوووووووووووووووووووووووووووووه راستی توی این هفته دخترخاله آوین که بقول خودش تو دل خاله سمیه بوده بدنیا اومده بابا مامانش اسمشو گذاشتن بهار . اگه عکسش آماده شد حتماً توی وبلاگ نشون میدیم .

 

 

[ پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳٩٠ ] [ ٢:٥٦ ‎ق.ظ ] [ اعظم مامان آوین ] [ نظرات () ]

سلام دوستان عزیز میدونم که این چند وقته خیلی به هم سر زدین و من فرصت نکردم محبت هاتون رو جبران کنم میدونید چرا ؟ آخه ما تصمیم داشتیم خونمونو عوض کنیم با هم فکر کردیم چه بهتره که قبل از سال تحویل این کار رو بکنیم تقریباً از 25 اسفند شروع کردیم به جابجائی وای که چقدر سخت بود چون تا سال تحویل وسیله میچیدیم فرصت نکردم مطلبی  برای سال تحویل براتون بنویسم . ولی حالا با تاخیر بهتون میگم که سال نو مبارک سال خوبی داشته باشین .

[ چهارشنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٠ ] [ ٩:۱٩ ‎ق.ظ ] [ اعظم مامان آوین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آوین ما در روز 26 شهریور ماه 1387 در بیمارستان نبوی شهر دزفول بدنیا اومد آوین در زبان اوستا به معنای زلال مثل آب و در زبان کردی به معنای عشق آمده است
نويسندگان
صفحات اختصاصی
موضوعات وب
امکانات وب